Срочно очень пжжжжжжж. Розв'яжіть рівняння 2√x²-3x+11 +x²-3x=4


Ответы на вопрос

Отвечает Резнов Никита.

2 \sqrt{x ^{2} }  - 3x + 11 + x {}^{2}  - 3x = 4 \\ 2x - 3x + 11 + x {}^{2}  - 3x - 4 = 0 \\ x {}^{2}  - 4x + 11 = 0 \\ d = b {}^{2}  - 4 \times a \times c \\ d = 16 - 4 \times 1 \times 11 =  - 28 \\

Дане рівняння ине має розв'язку