Радіус малого кола дорівнює 4 см, а радіус великого - 5 см. Знайди суму діаметрів цих кіл.


Ответы на вопрос

Отвечает Багриновская Ольга.

Ответ:

4×2=8-діаметр малого кало

5×2=10-діаметр великого кола

10+8=18-сума