Катер плив за течією 4 год і 2 год проти течії. Який шлях подолав катер, якщо його власна швидкість

13,4 км/год, а швидкість течії 2,3 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Чинилова Екатерина.

Ответ:            85 км .

Пошаговое объяснение:

1 ) 13,4 + 2,3 = 15,7 (км/год ) -   шв. катера за течією

2 ) 13,4 - 2,3 = 11,1 ( км/год )  -   шв. катера проти течії

3 ) 15,7 * 4 + 11,1 * 2 =62,8 + 22,2 = 85 ( км ) .