214. За з ручки і болівців заплатили 15 грн 60 к. Олівець дешевший від ручки на 1 грн 20 к.

Скільки коштує олі-нець? ручка?​

Ответы на вопрос

Отвечает Герасименко Елизавета.

Ответ:

38/15; 4/3

Пошаговое объяснение:

3x+6y=15,6 ; x-y=1.2

x=1.2+y

3(1,2+y)+6y=15,6

y=4/3

x=1.2+4/3=38/15