Допоможіть! Вантажівки становлять 65% усіх легкових автомобілів і 13/15 усіх автобусів.Скільки

автомобілів у автопарку,якщо легкових 120?

Ответы на вопрос

Отвечает Шестакова Софья.

Ответ:

120*0.65 =78 вантажівки

78/13*15=90 автобусі

78+90+120=288 всього транспорту

Пошаговое объяснение:

Отвечает Мамырбек Диас.

Ответ:

Пошаговое объяснение:120:100х65=78 вантажівок

13:15х120=104 автобуси

78+120+104=302 всього