Знайдіть значення похідної функції y=x^2-8√x у точці x0=4​


Ответы на вопрос

Отвечает Нургалиева Лиана.

Ответ:

y =  {x}^{2}  - 8 \sqrt{x}

y' = 2x - 8 \times  \frac{1}{2}  {x}^{ -  \frac{1}{2} }  = 2x -  \frac{4}{  \sqrt{x}  }  \\

y'(4) = 8 -  \frac{4}{ \sqrt{4} }  = 8 - 2 = 6 \\