Квиток на потяг для дорослої людини коштує 280 грн, а для дитини від 6 до 14років — 75 % від

вартості квитка длядорослого пасажира. Скільки грошейнеобхідно заплатити за проїзд сім'ї здвох дорослих та десятирічної доньки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Богданова Арина.

Ответ:

280×0,75=210

280×2=560-взрослые

560+210=770-всего