До театру Тарас пішов з мамою татом бабусею і молодшим братом квиток для дорослого коштує 120 грн А

для дитини 50 Грн скільки грошей витратила сім'я​

Ответы на вопрос

Отвечает Rakhimov Azat.

Ответ:

460

Пошаговое объяснение:

120+120+120=360

50+50=100

360+100=460