вартість квитка на потяг 800грн,а квитка на літак 1200грн. На скільки відсотків квиток на літак

дорожчий за квиток на потяг​

Ответы на вопрос

Отвечает Globalavto Globalavto.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Составим пропорцию:

1200 грн - 100%

800 грн - х %

х= 800 * 100% : 1200

х= 66 2/3 %

100% - 66 2/3 %= 33 1/3% на стільки  квиток на літак дорожчий за квиток на потяг​

Отвечает Критов Дмитрий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1200 грн = 100%

800 грн = х %

1200/800 = 100/х

3/2 = 100/х

х = 100*2 / 3

х = 200/3

х = 66. 2/3

Билет на поезд = 66. 2/3%

100% - 66. 2/3% = 99. 3/3 - 66. 2/3 = 33. 1/3 %

Ответ: на 33. 1/3% билет на самолёт дороже чем билет на поезд