Батько витратив 480 грн,що становить 60% усіх його грошей.Скільки грошей у батька? Срочно!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Сава Леонид.

Ответ:

Составим пропорцию:

480грн-60%

х грн-100%

х=100*480/60=48000/60=800грн

Пошаговое объяснение: