Скільки градусів становить 4/9, від прямого кута?​


Ответы на вопрос

Отвечает Волошин Максим.

Ответ:

4/9 від прямого кута це 40°

Пошаговое объяснение:

прямий кут це 90°

90*4/9=360/9=40°

Надіюсь, що допоміг.