Автобус їхав 5 год зі швидкістю 72,8 км/год і 4 год зі швидкістю 79,1 км/год. Знайдіть середню

швидкість автобуса на всьому шляху.​

Ответы на вопрос

Отвечает Надь Миша.

Ответ:

75.6 км/год

Пошаговое объяснение:

1)72.8*5=364(км/год)

2)79,1*4=316.4(км/год)

3)364+316.4=680.4(км)

4)680.4:9=75.6(км/год)