Знайдіть середню швидкість руху велосипедиста на всьому шляху якщо 3 год він їхав за швидкістю 12,5

км/год а потім 2 години зі швидкістю 11,2 км/год​

Ответы на вопрос

Отвечает Хоцанян Давид.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

12,5 * 3=37,5 км проїхав за 3 години

11,2 * 2= 22,4 км проїхав за 2 години

(37,5+ 22,4) : 5 = 11,98 км/год середня швидкість руху велосипедиста на всьому шляху