Обчисліть довжину кола радіу якого дорівнює 2,5дм​


Ответы на вопрос

Отвечает Плотникова Валерия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

R = 2,5 дм = 25 см

π = 3,14 см

С = ? см

С = 2πR

C = 2 * 3,14 * 25 = 157 (см) = 15,7 дм