Розв’яжіть рівняння 9у-5,7у+9,4=20,85


Ответы на вопрос

Отвечает Слепцов Дима.

9у - 5,7у + 9,4 = 20,85

3,3у = 20,85 - 9,4

3,3у = 11,45

у = 11,45 : 3,3

у = 1145/330 = 229/66 - сократили на 5

у = 3 целых 31/66

Ответ: 3 целых 31/66.