204 Розв'яжи задачу. Склади та розв'яжи обернену задачу.За 4 години роботи з трактори витрати-ли

144 л пального. Скільки літрів пальноговитрачає 1 трактор щогодини?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лобацкая Арина.

204.1

Дано:

За 4 години роботи 3 трактори витратили 144л пального.

Питання:

Скільки літрів пального витрачає один трактор щогодини?

Розв'язання:

1) 144÷3=48 (л) — пального витрачає один трактор за 4 години роботи.

2) 48÷4=12 (л)

Відповідь: 12 літрів пального витрачає один трактор щогодини.

----------------------------------------------------------------

204.2 (Обернена задача)

Задача:

Щогодини на роботу трактор витрачає 12 літрів пального. Скільки витрачають літрів пального 3 такі трактори за 4 години роботи?

----------------

Дано:

Щогодини трактор витрачає 12 л пального.

Питання:

Скільки літрів пального витрачають 3 такі трактори за 4 години роботи?

Розв'язання:

1) 12×4=48 (л) — пального витрачає один трактор за 4 години роботи.

2) 48×3=144 (л)

Відповідь: 144 літрів пального витрачають три такі самі трактори за 4 години роботи.

------------------

♡Хай Щастить♡