Площа паралелограма дорівнює 24см². Знайти відстань між його протилежними сторонами з довжиною 6

см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Коренева Дарья.

Ответ:

4(см)

Пошаговое объяснение:

S(паралелограма)=a*h

h=S/a=24/6=4(см)

Отвечает Маринкина Милана.

Ответ:

відстань між сторонами дорівнює висоті паралелограма.

ЯЯкщо площа 24 см^2, а сторона 6 см, то

S=a*h, h=S/a=24/6=4 см відстань