Які цифри можна підставити замість * щоб 77*33 ділилося на 3Помогите плиз я на кр ​


Ответы на вопрос

Отвечает Дворядкина Софья.

Ответ:

1,4,7

77133/3=25711

77433/3=25811

77733/3=25911