3кг алма мен 4кг банан ушин 3900тг толенди.Егер 4кг алма 6кг бананнан 1600тг арзан болса,онда 1кг

алманын багасы мен 1 кг бананнын багасын табыныз.

Ответы на вопрос

Отвечает Вольф Ника.
3А+4Б=3900
4А+3Б=2300
7А+7Б=6200/:7
А+Б=885
А=385
Б=500