X / 14 - 6045 равно 5533


Ответы на вопрос

Отвечает Арифуллина Эмилия.

Ответ:

х=(5533+6045)*14

х=162092

Пошаговое объяснение:

Отвечает Стукалов Никита.

Відповідь:

Якщо ти мав введу що Х/14 це дріб то:

х=

Якщо як 14х то:

х = 827

Покрокове пояснення:

1 випадок:

Якщо помножити дві частини рівняння на 14 то:

х - 84630 = 77462

х = 84630 + 77462

х = 162092

2 випадок:

14х - 6045 = 5533

14х = 6045 + 5533

14х = 11578

х = 11578 : 14

х = 827