В команді баскетболістів 15 сспортсменів.З них двое мають зріст 2,01 м,троє-1,98м,четверо-1,95м,а

інші 1,93м.Знайдіть середній зріст баскетболістів команди.Результат округліть до сотих.

Ответы на вопрос

Отвечает Пшеничный Тарас.

Ответ:

1,96

Пошаговое объяснение:

2*2,01+3*1,98+4*1,95+6*1,93=29,34

29,34/15=1,956 округлюємо до сотих 1,96

Отвечает Утеулин Есет.

Ответ:

1) 15-9=6

2) (2*2,01+3*1,98+4*1,95+6*1,93):15=1,956 = 1,95