Розкладіть квадратний тричлен 3x²+2x-8 на множники через дескримінант ​


Ответы на вопрос

Отвечает Олюшина Ксюша.

Ответ:  \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\la\la\la\la\ddddddddddddddddddddddddddddddddcleverdddddd\ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff\pppppppppppppppppppppppppppppppppppp\dddddddddddddddd \Large\boldsymbol{ 3x^2+2x-8=(3x-4)(x+2)}

Пошаговое объяснение:

\displaystyle\Large\boldsymbol{}     \\\\\\\ 3x^2+2x-8=0  \\\\\\ D=4+96=100 \\\\\\ x_1=\frac{-2-10}{6} =-2 \\\\\\x_2=\frac{-2+10}{6} =\frac{4}{3}  \\\\\\ 3x^2+2x-8=a(x-x_1)(x-x_2) \\\\\\3x^2+2x-8=3\bigg(x-\frac{4}{3} \bigg)(x-(-2)) \\\\\\3x^2+2x-8=(3x-4)(x+2)