Як записати парне число непарними числами? Для запису можна використовувати тільки такі

цифри:1,3,5,7,9

Ответы на вопрос

Отвечает Лапко Дарья.

Ответ:

Здається просто додати

Пошаговое объяснение:

1+3=4

1+5=6

1+7=8

1+9=10

Можна додавати в хаотичному порядку і все одно вийде парне.