Число 5.2 є середнім арифметичним чисел 2.1:3.2: і х Знайди х


Ответы на вопрос

Отвечает Старицын Егор.

Ответ:

x=10,3.

Пошаговое объяснение:

Середнє арифметичне чисел — сума чисел, поділена на їхню кількість, тобто:

\dfrac{2,1+3,2+x}{3}*3=5,2*3\\\\2,1+3,2+x=15,6\\x=15,6-2,1-3,2\\x=10,3.

Отвечает Харин Егор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(2,1+3,2+х):3=5,2

5,3+х=5,2*3

5,3+х=15,6

Х=15,6-5,3

Х=10,3