Відомо, що a-2b=5. Знайдіть значення виразу:1)2a-4b2)4a-8b​


Ответы на вопрос

Отвечает Остроушко Юлия.

Ответ:

1)10; 2)20

Пошаговое объяснение:

1)2a-4b = 2(а-2b) = 2*5 = 10

2)4a-8b = 4(а-2b) =4*5 = 20