довжина 25% однієї сторони прямокутника дорівнює 6 см. а довжина 1/4 іншої сторони дорівнює 3 см.

знайдіть площу поямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Паршина Марина.

S = a · b - площадь прямоугольника

25% = 25/100 = 0,25

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

0,25а = 6 см ⇒ а = 6 : 0,25 = 24 см - длина

(1/4)b = 3 см ⇒ b = 3 : 1/4 = 3 · 4/1 = 12 см - ширина

S = 24 см · 12 см = 288 см² - площадь прямоугольника

Ответ: 288 см².

Отвечает Семыкин Колян.
Відповідь: 288см2
Пояснення: