4. Заміни пропуски ... знаками «+» або 4-, так, щоб виконувалася рівність 25 + (...15) (...35) -

(...55) = -10. Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Вестернечан Ангелина.

Пошаговое объяснение:

25+(-15)+35-(+55)= -10

1) 25+(-15)=10

2) 10+35=45

3) 45-55= -10