Незнайка і Знайка розв'язували задачі з математики. Знайка розв'язав 15/19 всіх задач. Скільки

всього задач розв'язали Знайка і Незнайка, якщо Знайка розв'язав на 44 задачі більше, ніж Незнайка. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Демченко Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 1 - 15/19 = 19/19 - 15/19 = 4/19 (зад) - решил Незнайка

2) 15/19 - 4/19 = 11/19 (зад) - решил больше Знайка

3) 11/19 = 44 задачи

44 : 11/19 = 44 * 19/11 = 4 * 19/1 = 76 (задач) - решили всего

Ответ: 76 задач