1. У червні за послуги мобільного зв'язку заплатили 150 грн, а в липні на 16 % менше. Скільки

гривень заплатили за послуги мобільного зв'язку в липні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Щербакова Ксюша.

Июнь - 150 грн.

Июль - ? на 16% меньше

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1) 16% = 16/100 = 0,16

150 · 0,16 = 24 грн. - 16% от 150 грн;

2) 150 - 24 = 126 грн. - заплатили в июле.

Ответ: 126 грн.