Система рівнянь 2x+5y=15 3x+8y=-1


Ответы на вопрос

Отвечает Ларин Даниил.

Відповідь:

y = -47

x = 125

Покрокове пояснення:

віднімемо від першого рівняння друге, за методом віднімання, тоді:

3x + 8y - 2x - 5y = -1 - 15

x + 3y = -16 =>x = - 16 - 3y

тоді підставимо значення х в перше рівняння:

- 32 - 6 y + 5 y = 15

- y = 47 => y = - 47

тоді х = -16 - 3*(-47) = 141-16 = 125

Отвечает Михайлова Елизавета.

в приложении

(125;-47)