Якщо з несправного водопровiдного крана вода тече тоненькою цiвкою,то упродовж 20 хв втрачаэться 5

л води.Яку кiлькiсть води буде втрачено за добу?За 5 дiб.

Ответы на вопрос

Отвечает Поник Олександра.

Ответ:

360 л ; 1800 л

Пошаговое объяснение:

За  20 хв. втрачається 5 л води

За добу ( 24 години ) - ? л води

За 5 діб - ? л води

20 хв = 20/60 =1/3 години

Складемо пропорцію

1/3 год - 5 л

24 год - х л

\displaystyle x=24*5:\frac{1}{3}=24*5*3=360

за 24 години буде втрачено 360 л води

Якщо за добу буде втрачено 360 л води , то за 5 дыб буде втрачено :

360 * 5 =1800 л води.