BCIM pptx 13.10.2022 Хом'ячку на добу потрібно 40 г овочів і 25 г зерна. Скільки грамів овочів і

зерна разом потрiбно хом'ячку на 14 доби? || Розв'яжи задачу. Маса на 1 Кількість добу дiб 40 г 25 г ? 14 Загальна маса ? срочно дам 15 б​

Ответы на вопрос

Отвечает Тарелко Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:25 на 14 + 40 на 14 = 560+350=910