Марійка зібрала на 12 грибів більше, ніж Катруся. Виявило- ся, що у Катрусі грибів у 3 рази

менше, ніж у Марійки. Скільки грибів зібрала кожна дівчинка?

Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимова Матанат.

Ответ:

х-у=12. х -грибов набрала Марийка

3у=х. у-грибов набрала Катруся

3у-у=12

2у=12

у=6(Катруся)

3×6=18(Марийка)