Виріште Будь ласка Дві друкарки передрукували рукопис за 1год 36хв. Одна з них витрачає на

передрук рукопису 2.5 год. За який час може виконати цю роботу друга друкарка?

Ответы на вопрос

Отвечает Lala Tru.

Ответ:

42 минуты(хвилины)

Пошаговое объяснение:

1 час 36 минут = 96 минут

96×2=192 минут

192:60=3.2 часа

3.2-2.5=0.7

60×0.7=42 минуты