ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ!!! Автомобіль мав подолати шлях завдовжки 120 км за 2 год. Половину

цього шляху він проїхав зі швидкістю 50 км/год. З якою швидкістю має рухатися автомобіль, щоб вчасно прибути до місця призначення?

Ответы на вопрос

Отвечает Насонова София.

Ответный:

Пошаговое объяснение:

1) 120 * 1/2 = 120/2 = 60 (км) - половина пути

2) 60 : 50 = 60/50 = 1,2 (часа) - был в 1 половине пути

3) 2 - 1,2 = 0,8 (часа) - должен потратить на 2 половину пути

4) 60 : 0,8 = 75 (км/ч) - должна быть скорость во 2 половине пути

Ответ: 75 км/ч