Запишіть спочатку з виразом, а потім обчисліть його значення для y = 7. - число у зменшено в

п'ять разів - Число 87 збільшилося в 2 рази на y, а потім зменшилося на y

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметсафин Рауль.

Ответ:

Y = 7/5 = 1,4

87 * 2,8 = 243, 6

243,6 - 1,4 = 242,2

Отвечает Шварёва Варвара.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

у : 5

7 : 5 = 1. 2/5

(87 * 2у) - у

(87 * 2*7) - у = 1218 - 7 = 1211