На сторонах кута, який дорівнює 45 градусів , взято дві точки, віддалені від вершини на 17 см і

12корень2 см. Яка відстань між точками.

Ответы на вопрос

Отвечает Абалина Диана.

Ответ:

d^2=17^2+(12\sqrt2)^2-2\cdot 17\cdot 12\sqrt2\cdot cos45^\circ\\\\d^2=289+288-408\cdot \frac{\sqrt2}{2}\\\\d^2=577-204\sqrt2\\\\d=\sqrt{577-204\sqrt2}