між трьома дитсадками розподілили 375л молока у відношенні 8:5:2.скільки літрів молока одержав

кожний дитсадок? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Штебнер Илья.

Ответ:

200:125:50

Пошаговое объяснение:

8+5+2=15

375/15=25

25*8=200

25*5=125

25*2=50

200:125:50