Знайдіть невідомий член пропорції55:(-44) = 5:xЗ поясненням допоможіть​


Ответы на вопрос

Отвечает Третьякова Дарина.

Задача:

Знайдіть невідомий член пропорції.

Ответ:

x=-4.

Пошаговое объяснение:

\dfrac{55}{-44}=\dfrac{5}{x}

I cпособ:

55x=-44\cdot5\\55x=-220\\x=-220:55\\x=-4.

II способ:

x=\dfrac{-44*5}{55}=\dfrac{220}{55}=-4.

Отвечает Константинопольская Галина.

Ответ:

X=-4

Пошаговое объяснение:

 \frac{55}{ - 44}  =  \frac{5}{x}  \\ x =  \frac{ - 44 \times 5}{55}  \\  x =   \frac{ - 220}{55}  \\ x =  - 4