Одна сторона прямокутника 34,8 см, а друга у 4,5 разів довша. Обчисліть периметр

прямокутникаДопоможіть будь ласка!​

Ответы на вопрос

Отвечает Кошкина Виктория.

Ответ:

P=382,8 см

Пошаговое объяснение:

Оскільки одна сторона дорівнює 34,8 см, а інша у 4,5 разів довша----->друга сторона дорівнює 34,8 × 4,5=156,6 см.

Периметр прямокутника дорівнює 2(a+b).

P=2(34,8+156,6)=382,8 см

Отвечает Жорник Лиза.

Ответ:

382,8 см периметр прямоугольника

Пошаговое объяснение:

1. 34,8 * 4,5 = 156,6 см вторая сторона прямоугольника

Р прям-ка = 2(а + b) = 2(156,6 + 34,8) = 2 * 191,4 = 382,8 см