Знайти набільше значення функції f(x)=x2−4x+4 на відрізку [2;3]


Ответы на вопрос

Отвечает Карпицкий Данил.

Пошаговое объяснение:

f(x)=x^2-4x+4 [2;3]

f(2)=4-8+4=0

f(3)=9-12+4=1