На складі запакувати 8 ящиків лимонів по 5 кг в кожному, і 10 ящиків апельсинів, по 8 кг в

кожному.Яких фруктів запакували більше?На скількі кілограмів більше?

Ответы на вопрос

Отвечает Асқаров Ахмет.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

лимонов - 8 ящ. по 5 кг.

апельсинов - 10 ящ. по 8 кг.

каких фруктов больше и на сколько ?

решение

1) 8·5= 40 кг лимонов

2) 10·8= 80 кг апельсинов

3) 80-40= 40 кг

Ответ: на 40 кг. апельсинов больше ,чем лимонов.