Обчисліть площу поверхні прямокутного паралелепіпеда з вимірами 5, 4 см 8 см та 2,1


Ответы на вопрос

Отвечает Сивков Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Формула площі повної поверхні прямокутного паралелепіпеда

S=2(ab+ac+bc)=2(5*4+5*8+4*8)=184см³