9 2_3+5 1_8+1_3 3,8,3 це знаменники, останній дріб без цілого числа цілі числа 9,5 ,чисельники

2,1,1

Ответы на вопрос

Отвечает Бутусова Ксения.

Пошаговое объяснение:

9 2/3+5 1/8+1/3=

=29/3+41/8+1/3=(232+123+8)/24=

=363/24=121/8=15 1/8