Яке число треба підставити замість а, щоб коренем рівняння 56-(x-a) =28 було число43? Помогите

пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ғалымжанова Алина.

Ответ:

15

Пошаговое объяснение:

56 - x + a = 28

56 - 43 + a = 28

13 + a = 28

a = 15