2. Розв'яжи задачу, використовуючи обернені дії. Івась запитав Гриця: «Скільки сторінок

пригодницької повісті ти вже прочитав?». Гриць відповів: «Якщо число прочитаних сторінок поділити на 8 та помножити на 3, то вийде 27». Скільки сторінок пригодницької повісті прочитав Гриць? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Рябикова Варвара.

Ответ:

72 сторінки

Пошаговое объяснение:

1) 27÷3=9 (ст.)

2) 9×8=72 (ст.)

Відповідь: Гриць прочитав 72 сторінки пригодницької повісті