Знайди значеня виразу b - 8/29 якщо b дорівнює 19/29,13/29,9/29,8/29


Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Вика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

b - 8/29 якщо b дорівнює 19/29,13/29,9/29,8/29

19/29 - 8/29= 11/29

13/29 - 8/29= 5/29

9/29 - 8/29 = 1/29

8/29 - 8/29 = 0