З городу принесли 32 кг огірків, 5/8 усіх огірків засолили. Скіль- ки кілограмів огірків засолили?


Ответы на вопрос

Отвечает Епифанцева Алиса.

Ответ:

20 кг.

Пошаговое объяснение:

32 : 8 • 5 = 20 (кг) огурцов засолили.

Или так:

32 • 5/8 = (32•5)/8 = (4•5)/1= 20 (кг) огурцов засолили.

Отвечает Смирнова Яна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

32 * 5/8 = 4 * 5/1 = 20/1 = 20 (кг) - засолили

Ответ: 20 кг