Визнач довжину кола, діаметр якого дорівнює: а) 9 см; б) 2/3. 3 Обчисли площу круга, радіус якого

дорівнює: а) 7 дм; б) 5​

Ответы на вопрос

Отвечает Теленченко Даниил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Довжина кола дорівнює: С=2πr        r= d/2

а) С= 2* π * 4,5=9π  см

б) С= 2 *π * 1/3= 2/3π ед.

Площа круга дорівнює: S=π*r²

а) S=π* (7)²= 49π дм²

б) S=π* (5)²= 25π ед.²