(5 1/6 :3+0,83*2,16+7 1/4 )*(0,5- 1/2 ). Даю 20 очков


Ответы на вопрос

Отвечает Линяев Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(5 1/6 : 3 + 0,83*2.16 + 7 1/4)*(0.5 - 1/2) =0

по действиям:

1)5 1/6 : 3=31/6:3=31/6*1/3=31/18

2)0,83*2.16=1,7978

3)7 1/4=7,25

4)7,25+1,7978=9,0428=9 428/10000=9 107/2500=

22607/2500

5)31/18+22607/2500=38750/22500+203463/22500=242213/22500

6)0,5-1/2=0,5-0,5=0

7)242213/22500*0=0

Отвечает Иванова Александра.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

подивись чи правильно ти ввів/а всі цифри, те що ти написав/а неможливо виконати